shadow

Kde nájdete motýliky a vecičky FUNKY DOG na Slovensku? FUNKY DOG 20% - 30% pre zvieratá v núdzi
Šikovný ľudia, ktorý sú súčasťou projektu FUNKY DOG na Slovensku, u ktorých nájdete ručne robené doplnky pre psíkov a ich páničkov, ktoré sú symbolmi pomoci zvieratám v núdzi. Pomáhajme spolu!

FUNKY DOG

móda pre chlpáčov a ich páničkov

 

Psy a ľudia žijú po boku už niekoľko desiatok tisíc rokov. Vzájomne si pomáhali pri love, ochrane územia i pri práci. Doba sa zmenila, ale naši psí kamaráti sú tu stále s nami, pri našom boku aj v tých najťažších životných situáciách. Niektoré psy s nami zdieľajú spoločnú domácnosť, iné to šťastie nemajú a tím treba pomôcť.

A práve preto vznikol FUNKY DOG, značka originálnych dizajnových doplnkov pre psov a ich majiteľov, ktoré sú vyrábané ručne, s láskou a so záujmom pomáhať zvieratám v núdzi.

 

 

30% z predaja darujeme útulkom a organizáciám, ktoré sa venujú záchrane a pomoci zvierat, prostredníctvom Slovenskej aliancie ochrancov zvierat /SAOZ/.

 

 Každý psík, ktorí nosí motýlik z dielne FUNKY DOG ukazuje svetu, že pomáha svojim kamošom z útulku.

 

 

Motýliky pre psov, ktoré pomáhajú

Na začiatku bol MOTÝLIK, Katka a Mr. Cuddlo

 

Myšlienka psíka s motýlikom začala, keď som raz niekde na ulici videla maleho mixnutého jazvečíka a mal na obojku červený károvaný motýlik. Hneď som si pomyslela, že to vyzerá super a že Kadlovi (môjmu psíkovi) by sa jeden tiež určite hodil.

Motýlik som hľadala snáď 2 roky! Primárne som hľadala motýliky pre ľudí, ale nikde nič. Ani v mojích obľúbených vintage obchodoch a “sekáčoch”. Jednoducho motýliky boli vymyznuté. 

Som kreatívny človek, ktorého baví niečo vlastnoručne vyrábať. No tak som sa do toho pustila! Začala som motýliky pre psíky vyrábať popri mojej práci.

Od začiatku mi bolo jasné, že motýlikmi chcem pomáhať zvieratkám. Celý život sa zapájam do rôznych aktivít, ktoré pomáhajú opusteným či týraným zvieratkám, aby mohli byť zdravé, veselé, hravé a aby boli milované.

Katka

Motýliky sú vyrábané ručne. Časť výroby pochádza z azylových domovov a chránených dielní, takže pomáhajú nielen zvieratám, ale aj ľuďom v núdzi. heart

Motýliky pristanú všetkým psom! Naša psia klientela je široká a motýliky hrdo nosia psíky ako sú jorkšírsky teriér, čivavky, francúzske bulodčky ale aj ovčiarske psy, husky či nemecké dogy.

Motýliky sa na obojok či postroj upevnia jednoducho a rýchlo pomocou suchého zipsu.

Široká paleta vzorov a farieb je vhodná na každodenné nosenie alebo aj na slávnostné príležitosti, akými sú svadba, oslavy či Vianoce. Váš psík s motýlikom bude štýlový a zároveň hrdým ambasádorom nášho charitatívneho projektu.

 

 

Obojstranné šatky FUNKY DOG

Brošne s motýlikom pre psích páničkov

Motýliky pre pánov

Gumičky do vláskov nie len pre psíkov

Plátené eko tašky

Taštičky z koženky a ananásovej ''kože''

 

 

Pomáhajme spolu!

 

Kde nájdete motýliky a FUNKY DOG?

 

SLOVENSKO

PesBruno.sk a Brunov obchodík

Sme veľmi hrdí na to, že sme sa stali súčaťou tohto skvelého projektu a stali sme sa výhradným distribútorom FUNKY DOG pre Slovensko. 

Budeme veľmi radi, ak sa k nám pridáte a podporíte projekt FUNKY DOG na Slovensku. 

Chceme aby motýliky zaplavili Slovensko a spoločne by sme pomohli čo najviac zvieratám, ktoré nemali to šťastie, ako tie naše chlpaté lásky doma. 

V prípade spolupráce neváhajte kontaktovať našu Zuzku : zuzana.gazdikova@pesbruno.sk

 

Bella Galleria

Bella Galleria je obchodík v centre Ružomberka, ktorý je pomenovaný po krásnej retrieverke Bellke. V obchodíku nájdete okrem milých vecičiek pre radosť aj pohodovú atmosféru a miesto kde si na chvíľu oddýchnete. Obchodík je ako inak, Dog Friendly. heart

www.BellaGalleria.sk

 

 

 

 

 

 

Hav-mňau

Internetový obchodík, kde nájdete zdravú stravu pre Vášho miláčika a okrem nej aj módu pre páničkov a chlpáčov FUNKY DOG.

Natural Dog Food granule patria medzi prvé kompletné krmivá založené 100% na prírodnej báze vytvorené v súlade s holistickými princípmi. Obsahujú veľké množstvo čerstvého mäsa v kombinácií so širokým spektrom zeleniny, nutričných celozrnných obilnín a byliniek. Všetky použité suroviny sú vo vynikajúcej kvalite určené priamo pre ľudskú konzumáciu. Naopak neobsahujú žiadne vedľajšie produkty, dochucovadlá a konzervanty. Sú tiež ľahko stráviteľné a hypoalergénne.

www.hav-mnau.sk

 

 

 

 

Bruno Café

Milá kaviarnička v rustikálom štýle, kde ste vítaní aj so svojim chlpáčom. heart 

Bruno Café nájdete v centre Prešova na ulici Slovenskej číslo 92, kde si vychutnáte skvelú kávičku a iné lahôdky. Viac o Bruno Café sa dozviete na ich facebookovej fanpage: BRUNO CAFÉ.

 

 

 

Obojky pre psov

Som amatersky sportovy kynolog, mam nemeckeho ovciaka pre ktoreho som hladala kvalitne vecicky nie len na vycvik. A tym, ze som zistila, ze vo vsetkych shopoch maju nieco ale dokopy som to na jednom mieste nenasla, tak vznikol moj eshop http://www.obojky-pre-psov.sk/ 

 

 

 

 

Salón pre psov La Fama

„Váš psík bude v dobrom a priateľskom prostredí. Každého psíka strihám s láskou, rovnako chcem, aby Váš psík bol zdravý a preto nepoužívam žiadnu kozmetiku obsahujúcu agresívne chemické látky. Samozrejme, strihám výhradne profesionálnym strihačským vybavením.“ Klaudia 

www.salonlafama.sk

 

 

Mops lick

E-shop mopslick.sk funguje od roku 2014 a hlavným cieľom je sledovať módne trendy v obliekaní u psov. V sortimente sa nájdu rôzne módne kúsky, doplnky ale aj hračky na rozvíjanie inteligencie psa. Tovar je určený pre rôzne plemená psov, samozrejme nielen pre mopslíkov. Podpora z predaja produktov FUNKY DOG, ktoré si zakúpite v tomto milom e-shope poputuje na podporu MOPS v núdzi, o.z. pod záštitou pani Zuzany Rapantovej.

www.mopslick.sk

 

 

Havkáreň Banská Bystrica

Havkáreň je úžasný obchodík v centre Banskej Bystrice, kde vás a vašich chlpáčov či mačičky vždy s úsmevom privítajú Katka so svojou Dorkou.

Nájdete ich aj na facebooku tu: HAVKÁREŇ

 

 

 

 

 

NUDOKKI

Nudokki je opitika v ktorej okrem štýlových slnečných a dioprických okuliarov nájdete aj naše FUNKY DOG produkty pre psíkov. 30% z predaja v totmo obchodíku venujeme na podporu pre Zatúlané psíky Šaľa.

www.nudokki.sk

 

 

HUNTER - just your friend...

je butik pre psíky a mačky, situovaný v bratislavskom NC CENTRAL, v ktorom okrem produktov značky HUNTER Germany a motýlikov Funky Dog nájdete aj prvotriedne krmivo Orijen, maškrty QChefs a obľúbené Sušienkovo.  Naše nadšenie pre výnimočnú kvalitu materiálov, vášeň pre remeselnú dokonalosť a znalosť produktov sú hlavným cieľom, s ktorým priamo súvisí spokojnosť našich štvornohých zákazníkov i ich dvojnohých priateľov wink

30% z predaja FUNKY DOG v butiku HUNTER poputuje na podporu OZ U psej matere

viac info na www.justhunter.sk

 

HAVKO moda

Keďže psy , či už sa jedná o čistokrvné plemená alebo orieškov, sú našou obrovskou láskou, snažíme sa pre nich vyberať len to najlepšie, pre ich štastný život. Každý pes je jedinečný, bez ohľadu na to či je to medzinárodný šampión alebo "trhač" z útulku a preto si zaslúži dobrú starostlivosť. Na našich stránkach nájdete široký výber produktov špeciálne pre Vašich štvornohých psích miláčikov, pretože spokojný pes= spokojný majiteľ.

www.havkomoda.sk

 

Bullterrier Rescue Slovakia

Sme obyčajné ženy, ktoré majú svoj život, svoje rodiny, svojich psov...
Milujeme bulíkov pre ich výzor a pre ich povahu.
Často sa v našom okolí objavovali bulíci bez domova, nechcení a opustení...
A tak sa Janette a Marika rozhodli založiť Občianske Združenie Bullterrier Rescue Slovakia, aby sme im aspoň trošku vedeli pomocť. 
Našou veľkou oporou a podporou je  heart   Slávka (naša MVDr a zároveň aj dočaskárka).
A samozrejme bez ľudí ako Vy by to nešlo.

Síce nepôsobíme dlho, (oficialne potvrdené OZ máme od 12.06. 2015) aj napriek tomu sa nám podarilo zachrániť pár bulíčich dušičiek, ktoré potrebovali našu pomoc.
Chiko, Jarka, Nera, Red, Floki, Iriska-Isha, Star, Timo, Zafirka, Cocco, Hope. Musím spomenúť aj našho Titanka a v neposlednom rade milačika verejnosti Chica, oni všetci majú svoje milujúce rodiny. Mohla by som menovať aj ďaľších ako Brett, Kelly, Nelly Eddy.... a ostných niekto si povie že tak veľa? My ich nerátame aj za naše krátke pôsobenie sa nam podarilo násť domov bulíčim srdiečkam a my sme radi za ne a za ich nových rodičov. 
A ako nám možete pomôcť vy? Jednoducho!  Informujte nás keď viete o nejakom bulíkovi čo potrebuje pomoc. 
Možete nám pomôcť s dočaskami - krátkodobými aj dlhodobými, s trasportom, hľadaním nových domovov, so zdieľaním našich zverencov. Fantázii sa medze nekladú a my uvítame každú pomoc. 

A ako sa vraví peniaze hýbu svetom, tak aj u nás sú potrebné ako všade inde. 
Ich získavanie nie je jednoduché a preto ak by ste nás chceli podporiť aj touto formou budeme Vám vďační.
Nezabúdajte aj málo je niekedy viac kiss

FB: Bullterrier Rescue Slovakia

 

KUCHYNKA Brezno

Motýliky Funky dog nájdete aj v Brezne na ul. ČSA 4 wink

FB: Kuchynka Brezno

 

Animal Planet

Vecičky Funky Dog nájdete v Bratislave v predajniach Animal Planet na Kamennom námestí v OD Tesco a v Petržalke na Panónskej ceste 25. wink

 

Mergáč - chovteľské potreby

Funky Dog v Nitre nájdete na Škultétyho 20 v chovateľských potrebách Mergáč.

FB: Mergáč - chovateľské potreby

 

 

 

ČESKA REPUBLIKA - PREDAJNÉ MIESTA

  • Praha

  • Svárov - okres Praha

  • Křenice - okres Praha

  • Hradec Králové

  • Poděbrady

  • Karlovy Vary

  • Bukovinka - okres Brno

  • Brno

  • Ostrava

Nadace na ochranu zvířat - www.ochranazvirat.cz

Nadácia je nevládna a nezisková organizácia, ktorej poslaním je harmonizovať vzťah človek-zviera-životné prostredie. Spoločne komunikujeme a podporujeme kampaň "Motýlci sluší a pomáhají". Motýliky majú na predaj priamo v Nadácií a na akciách, kde sa účastnia :)

Nadace na ochranu zvířat logo

Jedna Bedna - www.jednabedna.cz

Dizajnový obchodík s orginálnymi produktami z chránených dielní. Nájdete tu tašky, hračky, keramiku a i motýliky pre psíkov :) Obchodík sa nechádza v centre Prahy, priamo na Žitnej ulici 23.

Jedna Bedna logo - Funky Dog Bow Ties

Wellpet - www.wellpet.cz

Nová veterinárna klinika v Prahe v Dejvicích, kde nájdete aj psí salón, kaviarničku a obchodík s vecami pre Vaších mazlíčkov. 

Wellpet logo

Útulek Libeň - www.utulek-liben.com

Súkromný azyl týraných zvierat v Libni založila Olga Abrahamová so svojou maminkou cca pred 14 rokmi. Motýliky berú na psíčkarské akcie, prípadne si ich môžete kúpiť priamo pri návšteve útulku :)

Útulek Libeň Praha

Coffeepark - www.coffeepark.cz

Kaviarnička nie len pre Vášho psa :) Nachádza sa na okraji krásneho parku Riegrovy sady priamo v centre Prahy. Na výber máte výborne koláčiky, bezlepkové pochutiny a kafé SWEETCOFFEE. 

Coffeepark kaviareň Praha

Rebel Dog - www.rebeldog.cz

Veľkoobchod a e-shop s originálnymi vecami pre Vašich miláčikov. Na ich adrese Radlická 65, Praha Smíchov nájdete všetko od okuliarov pre psov, plávacie vesty, ponožky či papuče a topánočky :) Ponúkajú kvalitné krmivo a mnoho ďalšieho. 

Rebel Dog Praha

 

DANCE AND JUMP - www.danceandjump.cz

Špecializovaný obchodný dom s jazdeckými potrebami v Prahe na Letnej. V ponuke majú aj super vecičky pre psíkov. Ale kto vraví, že motýliky nepristanú aj koníkom? :)

Dance and Jump - motýliky pre psíkov Funky Dog Bow Ties

ForDogs z.s. - www.facebook.com/pomocpsumvnouzi

Mini azyl založený začiatkom roku 2016 dvoma kamrátkami Terezkou a Bárou, ktorým nie je ľahostajný život opustených a týraných psov. Azyl sa nachádza kúsok od Kladna

ForDogs mini azyl Svářov

Chic Dog - www.chicdog.cz

Internetvý obchod zameraný na módu a doplnky pre psov so sídlom v Prahe. Nájdete tu široký výber ochladzovacích vecičiek na leto. V ponuke majú aj vybrané motýliky pre psích fešákov :)

Chic Dog motýliky Funky Dog Bow Ties

Dyzajn market - www.dyzajnmarket.cz

Je to najväčší open air predajná výstava v Prahe, ktorá sa koná cca každé 2-3 mesiace. Už sme sa zúčastnili 2x a chystáme sa s naším s stánkom na akcie chodiť pravideľne. Najbližšie budeme na vianočnom trhu cez víkend 10. - 11.12.

Psí butik - www.psibutik.cz 

Butik pre fešákov v Hraci Králové. Nájdete tu štýlové oblečky šité na mieru pre psíkov a mačičky a praktické veci ako "protičúrací" pás pre psov alebo hárajúce nohavičky pre fenky :)

Rotunda - www.facebook.com/rotundahk 

Nová štýlová kaviareň v Šimkových sadoch v Hradci Králové. Príjemné miesto na posedenie vonku či vnútri. Teraz už majú v ponuke aj široký výber motýlikov pre psíkov ;) V parku sa to len hemží psíčkarmi, každý sa musí povinne vyfešákovať motýlikom ;)

Sedm Tlapek - www.sedmtlapek.cz

Ponúkajú chovateľské potreby pre psíkov a mačičky v okolí Poděbrad. Určite sa zastavte aj v ich kamennom obchodíku priamo v centre :) 

Bullmánie - www.bullmanie.cz

E-shop pôsobiaci z Karlových Varov ako stvorený pre všetkých milovníkov bullíkov - nájdete tu od bytových doplnkov, cez eco hračky a módu pre psov až po ponožky a prírodnú kozmetiku :) Samozrejme im nechýbajú štýlové motýliky, nie nadarmo majú v loge psíka s motýlikom :) 

Bullmánie má motýliky Funky Dog Bow Ties

 Ostravanka Coffee Shop - www.ostravanka.cz

Sieť príjemných kaviarničiek s výbornou čerstvo praženou kávou. Jednu Ostravanku nájdete na Milíčovej ulici v Ostrave (tú nájdete aj kopu kránych motýlikov) a druhú vo Forum Nová Karolína. Maskotom je jedičná Lois Lejnová - Mrs. Oňka - bulldočia kráľovná, adopťáčka z OS Buldočí Naděje.

Ostravanka milíčová Funky Dog Bow Ties

OS Buldočí naděje - www.buldocinadeje.cz

Občianské združenie na pomoc francúzskym buldočkom a anglickým buldogom. Ich cieľom je postarať sa o psíkov v núdzi, problematické psíky či neprízorne psy, o ktoré sa postarajú a nájdu im nový domov. Pôsobia blízko od Olomouca a vedú krásny e-shop, kde si zakúpite motýliky :)

OS Buldočí naděje na eshope motýliky Funky Dog Bow Ties

Eva Poslušná - evelina.poslusna@seznam.cz

Evka je úžasná osoba a celý život sa venujem zvieratám. Dlhé roky pomáha útulku Tibet v Brne a aganžuje sa v mnohých agility závodoch a rôznych psích táboroch. Chce psíkom pomáhať, preto sa rozhodla, že motýliky bude predávať priamo sama. Evka žije v Brne a preto sa na ňu neváhajte kedykoľvek obrátiť. 

Dejte nám šanci - www.dejtenamsanci.cz 

Občianské združenie zamerané na pomoc starým a handikepovaným psíkom s cieľom vybudovať psí hospic, kde by mohli tieto zvieratá s dôstojnosťou a starostlivosťou dožiť. Motýliky prileteli na pomoc na rôzne akcie kam chodia so stánkom a ich obľúbená je tyrkysová farba motýlikov :) Nachádzajúsa v Bukovinke pri Brne. 

 Dejte nám šanci

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore