shadow

Canisterapeutka Lili
Lili je jedným z najšťastnejších psíkov pod slnkom. Ako sa dostala z OZ Tulák Sereď až do teplého bratislavského bytíku sa dozvieš v článku.

 Canisterapeutka Lili

 

Po narodení som bola nechcená, a tak som sa potulovala dedinou. Bol už zimný december. Našťastie ma zbadali dobrí ľudia z OZ Sereď a hľadali mi dočasnú starostlivosť.

príbeh-pes-adopcia

Foto: Denisa Draškovičová

Tak som putovala až do teplého bratislavského bytíku. Sekala som tam najväčšiu dobrotu aká sa dala, aby si ma len tí milí ľudia, ktorých som si hneď zamilovala, nechali navždy. Aj si povrávali, že si ma adoptujú a nechajú. Bola som šťastím celá bez seba a pomáhala som im so všetkým, čo som videla – s vianočným stromčekom aj pečením. Vraj som robila strašnú neplechu. Bola to zábava, to moje detstvo. Aj moji adoptívni rodičia sa zabávali.

príbeh-pes-adopcia

Foto: Denisa Draškovičová

Bola to láska na prvý pohľad…

 

Potom som objavila aj lepšiu zábavu ako dogdancing, aport, agility, ale najviac zbožňujem hru s deťmi. A tak som teraz hrdý canisterapeut v DC Mini raj, ale pýšim sa aj prvou medailou za účasť na agility dráhe a tiež za poslušného psíka, ktorý splnil všetky disciplíny.

príbeh-pes-adopcia

Foto: Denisa Draškovičová

Moje narodeniny som si užila s mojou vysnívanou rodinou a tiež psími kamarátmi. Spolu sme zbaštili najlepšiu psíkovskú tortu. Potom som sa prvá vybrala spinkať do teplého pelechu.

príbeh-pes-adopcia

Foto: Denisa Draškovičová

Už by som sa nikdy nechcela ocitnúť sama na ulici. Zbožňujem svoj domov a ľudí okolo mňa. Som im veľmi vďačná. heart

 

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore