shadow

Zdroj foto: Kristína Mesiariková

Žuvacie parohy pre psov. Chutili aj huskymu Junovi?
Parohy z jeleňa alebo z daniela sú skutočnou pochúťkou a zásobárňou minerálov pre psích gurmánov. Ako ohodnotil žuvacie parohy práve sibírsky husky Juno? Čítaj a dozvieš sa.

Husky Juno testoval žuvacie parohy pre psov

 

Keďže náš Juno je veľký ničiteľ, rozhodla som sa, že mu musím nájsť niečo, čo vydrží dlhšie ako pár minút, prinajlepšom niekoľko dní. Počula som o jeleních parohoch, a nikdy by som si nemyslela že práve parohy môžu byť tak skvelou hračkou na hryzenie a žuvanie pre psíkov.

 

A dokonca sú tieto parohy aj zdravé, preto že sú zdrojom minerálov ako vápnik, horčík, železo, sodík, fosfor a popritom obsahujú len 0,1% tuku a vôbec nezaťažujú žalúdok v porovnaní s kosťami. Sú taktiež výborné na zuby, a aj keď psíky dostávajú živiny z krmiva, stále im chýbajú zložky na čistenie zubov a parohy sú na to ako stvorené. Starostlivosť o chrup je predsa dôležitá!

husky, sibírks husky, parohy pre psov, jelení paroh pre psa, žuvačky pre psov z parohovFoto: Kristína Mesiariková


Máme radi poriadok takže sme ocenili aj to, že sa z parohu vôbec netrúsi, nijako nezapácha a nevytvára žiadne škvrny.


Ja som sa rozhodla objednať jelení paroh, ktorý je tvrdší a má vyššiu odolnosť, ako danielí paroh, ktorý je určený skôr pre šteniatka, ktoré menia zuby, a aj keď sa náš Juno stále správa ako malé šteniatko, energie na hryzenie má za 2 veľkých psov.

 

Od kedy máme paroh doma, Juno ho vôbec nepustí z úst, už je tomu vyše týždňa a paroh stále vyzerá ako nový, obaja nemôžeme byť viac spokojnejší, že sme konečne našli niečo, čo vydrží až niekoľko týždňov a ešte má aj toľko benefitov.

husky, sibírks husky, parohy pre psov, jelení paroh pre psa, žuvačky pre psov z parohovFoto: Kristína Mesiariková

Môžem teda povedať, že jelení paroh odporúčam všetkými desiatimi pre všetkých majiteľov psíkov, ktorí sú unavení z kupovania a skúšania stále nových hračiek, ktoré vydržia len pár dni, a hlavne pre psíkov, ktorí radi doma ničia všetko, čo im príde pod nos.

 

husky, sibírks husky, parohy pre psov, jelení paroh pre psa, žuvačky pre psov z parohovFoto: Kristína Mesiariková

Pri výbere parohu určite zvážte vek a váhu vášho psíka, v Brunovom obchodíku nájdete parohy z jeleňa a z už spomínaného daniela, a taktiež majú na výber rôzne veľkosti podľa hmotnosti vášho psíka. Ich parohy sú 100% prírodným produktom, v ktorom sa nenachádzajú žiadne farbivá, umelé prídavky, chemikálie či konzervačné látky. Zber zhodeného parožia prebieha výhradne ručne z voľnej prírody, takže pri tom netrpia žiadne zvieratká.

 

 

parohy pre psov, jelení paroh pre psa, žuvačky pre psov z parohovFoto: Kristína Mesiariková

 

Recnziu na žuvací jelení paroh vám priniesom úúúúúúúžasný husky Juno, ktorého môžeš sledovať aj na jeho instagrame TU:

JUNO THE HUSKY PUPPY

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore