s cim domiesavat granule?

viete mi niekto poradit ci mozem do granul miesat napr. jeden den mrkvu dalsi den tvaroh dalsi den nieco ine?pes ma 6 mes.
Reklama
elanor
pred 4 rokmi
nakoniec sme zvolili aj konzervy by nature, striedam to so salámkou, tú mu dávame za odmenu, chcem sa vyhnúť piškótam a podobne :) najviac mu chutí táto
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-premium-sausage-chicken-and-rabbit
hedvika
pred 4 rokmi
tie si myslím môžete davat hned jak začne papať granule, ešte brit mono protein ma napada....
Henrietka
pred 4 rokmi
s ryžou, cestovinami, alebo kuskom masa . Cele to potom zakvapnem lososovym olejom
elanor
pred 4 rokmi
a ked je staniatko este mensie? od akeho veku je vhodne davat konzervy? granule mame junior premium by nature
hedvika
pred 4 rokmi
my dávame brit paté and meat :))) keď si ho chcem "udobriť", takže za odmenu, inak brit granule samotné
Mareri
pred 5 rokmi
s ničím. Nechat ho jest iba granule. Ale občas to striedat s konzervou, varenou stravou, aby to bola pestra strava a nie monotonna
Majola
pred 5 rokmi
granule nedomiešavam ničim, Bud maju granule, alebo maju konzervy. Nič ine im k tomu už nedavam. teda ak nepočitam vyživu na klby
Kyyyra
pred 5 rokmi
skus pridavat sem tam brit monoprotein trebárs raz dáš lososový a raz králičí a možeš striedať..je tam toho celkom dosť...má to slušne bohatých látok a chutí to
LaRa LaDa
pred 5 rokmi
Určite možeš davať jogurt, tvaroh, aj zeleninu, ale struhanu keď mrkvu alebo trochu prevarenú ak je to ešte šteniatko.
Ja dávam mojim fenám bonbóny z ovčieho tuku od NATURECA. Sú plné vitamínov, a máme z nich krásnu lesku srsť. Kupiš na www.bestof.sk
Blog Fórum