Krmenie Border Collie

Ahojte. Zdravim vsetkych. Potrebovala by som pomoc mame 6mesacneho BC a mam problem dostava granule calibra puppy junior a do 6mesiacov je napisane kolko g atd. Ale dalej nie. Kolko sa ma davat od 7 mesiacov? Mam pocit ze nerastie... Ci uz od 6m uz len tak pomenej? Kto ma skuaenoti prosim poradte.dakujem!
Reklama
Henrietka
pred 4 rokmi
nikdy som o nich nepočula, je to nějaka novinka?
Mareri
pred 4 rokmi
mame 8 mesačne štena kratkosrsteho jazvečika a od začiatku mu davame ib akonzervy. ked mu dam granule, ovonia a ide preč. Akože nechapem! Ale ked mu dám konzervu, zožerie ju hned
Majola
pred 4 rokmi
skus aj nejake konzervy. Niektore su naozaj velmi dobre, štavnate,plne masa, kolagenu, štavy
elanor
pred 4 rokmi
nám nerastla cane corso sucka az po vyskusani premium by nature od brit zacala pekne priberat:) borderku ma zase sestra, mali dost problem s travenim, tam zase pomohli konzervy mono protein
Natalia Lukacova
pred 4 rokmi
Ano, samozrejme, overene mám Brit care granule, najviac chutili tie s lososom
Kikina952
pred 4 rokmi
ahoj, prosim ta, mozes mi doporucit nejake premiove granule? mas nejake overene? my nemozme tiez najst tie spravne stale :(
Natalia Lukacova
pred 4 rokmi
v takych pripadoch ked nerastie, mozno aj zmenit typ granul, zancku, alebo zlozenie. Kupit nejake super premiove s kvalitnym zlozenim.
Blog Fórum