Pes nám ničí dvere keď je sám

Dobrý den Chcela by som sa opýtať čo robiť aby naša 2rocna fenka staforda nenicila veci a hlavne dvere keď je sama. Niekedy to zvládne v pohode a nič nespraví a inokedy aj keď nie je dlho sama tak vytrhava lišty z dvier a podobne. Von ju dávať nechcem je zvyknutá byť vo vnútri aj keď bývame v dome. Zvažujem kúpu klietky, je možné že si v nej ešte zvykne? Ci skúsiť niečo iné....
Reklama
Ladislav-2
pred 5 mesiacmi
Mam bandoga a ten nám pokusal internet,Rohožník okusal mi predný nárazník na aute😆😆a strašné rád papa ponožky 🤣🤣
Deci
pred 5 rokmi
Pred odchodom jej dávame všetko čo môžeme... Loptu naplnenú pamlskami, paroh aj kosť na zuvanie... Aj kadejaké iné hračky... Dokonca aj staré kartóny lebo tie rada ničí a je to lepšie ako dvere... Pred odchodom sa ju snažím aj unavit hráme sa alebo ideme von. Už máme aj dieťa takže je to už ťažšie s tou únavou. Ale ona proste niekedy je aj unavená aj zničí... Nie je unavena zničí... Proste ide o jej náladu asi...
A aj ten sprej sme mali aby nehryzla a nepomohol...
Už naozaj neviem
Už mi radili aj také ze ju mame nechať behať po celkom dome a nie len v chodnlbe že jej vadí ten malý priestor... Ale keď ja sa bojím ze potom by zničila ďalšie veci v dome a to by som asi neprežila.
Lubka&mojexotik
pred 5 rokmi
alebo poriadne velka kost, ktorú dostane pred vaším odchodom z domu, a ak po navrate domov vidite, ze dvere nechal na pokoji, dala by som mu za to pochutku
Lara111
pred 5 rokmi
Myslím že je možné že sa nudí alebo má nedostatok aktivity.Odporučila by som niečo s čím sa môže zabaviť kým bude sama doma. Napr. žužlačky,paroh,hračky naplnené dobrotkami... Alebo skúste zakúpiť sprej proti ohrýzaniu predmetov.Možno by tiež fungovalo s ňou ísť na prechádzku alebo ju nejako inak unaviť pred Vašim odchodom z domu.
Blog Fórum