Môj pes nechce jesť kuracie krídla

Môj pes nechce jesť vôbec kuracie krídla, ani chrbty ani krky. Jednoducho žiadne z týchto väčších kuacích častí s kosťami. Mám mu to tam nechať, nič iné mu nedávať jesť kým to nezje?
Reklama
Majola
pred 4 rokmi
rozdrtit, pridat k niečomu inemu, napriklad k nejakej konzerve a určite by to zjedol a ani by o tom nevedel :)
Majola
pred 4 rokmi
alebo mu proste nechutia. Ved bez toho sa da. Ja občas dam kuracie krky, tie ma najradšej
Natalia Lukacova
pred 4 rokmi
no ako hovorim, aj ja niekedy granule primiesavam :) ale s konzervami som spokojna velmi
Kikina952
pred 4 rokmi
brit je dobra znacka, my mame s nimi tiez len dobru skusenost, je pravda vsak, ze len granule my davame :-) surovou stravou sme tiez nikdy nekrmili
Natalia Lukacova
pred 4 rokmi
my sme to tiez skusali, a proste ta surova strava mu nejde, ani granule ani nic nechce. stale len vymrva okolo jedla. jedine co mi zje su tieto konzervy, aj to preto lebo maju fakt dobre zlozenie, ine by mi nezjedol krmivo-brit. cz/cs/produkty/psi/266185-brit-mono-protein-beef sem tam mu primiesam k tomu i granule a ked si nevsimne, tak ich zje :D
Henrietka
pred 4 rokmi
niekedy to pomože. AK pes velmi vymyšla, tiež ho necham hladneho a za pol dna prijde a zje to čo dostane. A to mu davam iba granule, konzervy. proste trucuje
Majola
pred 4 rokmi
AJ moj zje všetko, ale zase nechce velmi teple jedlo, skor studene. Takže musiš skušat. Každy pes je iny. AKo mu ich variš? Iba vo vode? Alebo tam pridavaš ešte niečo?
Mareri
pred 4 rokmi
tažko povedat. Musiš skušat, čo na neho zaberie, Moj zje všetko, ale varenu stravu mu davam v priemere 2x do tyždna :)
Luna11
pred 5 rokmi
Ano...nechaj ho hladného a zje všetko...
Pavel-6
pred 7 rokmi
Ahoj. Vyskúšaj ich na začiatok podrviť na menšie časti a keď si na to zvykne môžeš dávať postupne väčšie. Daj vedieť ako to šlo.
Blog Fórum