Pomoc pri dodavateloch maska pre nasich psikov

Emese 04.10.2017 - 22:23

Ahojte, s barfovanim iba teraz zacinam este som v teme novacikom.
    Masko kupujem od masiara ale uz som natrafila na zopar par
    e-shopov zamerane prave na barfovanie. Chcela by som sa opytat ci
    ma niekto skusenosti s niektorymi dodavatelmi napr. Barfer.sk
    Dakujem ☺️

Odpovedaj

Diskusia

1. Zachy 11.07.2018 - 13:49

Urcite by som nedoporucoval kupovat psovi surove maso z retazcov ktore je balene a vacsinou precestuje pol zemegule kym sa k vam dostane. Som masiar a viem ako to v retazcoch chodi papier znesie velmi vela... odporucam aby si vas oblubil nejaky miestny masiar v masiarstve a vyhovel poziadavkam.. maso by malo byt minimalne premrazene! Kym ho havkovi ponuknete...Kvalitne a nase s povodom slovenskym tym myslim nie len tu delene ale aj chovane a zabite kontrolovane slovenskymi veterinarmi...tu su normy dost prisne co sa tohto tyka... a barf e shopy? To je pre obmedzenych blavakov bez urazky to radsej ten supermarket...

Odpovedaj
  2. Gigi 11.06.2018 - 22:10

Ahoj. Mne sa osvedcil Barina. Spokojnost s vyberom, promptnostou aj kvalitou. Niektore vyrobky maju aj v polkilovom baleni. Vacsie si rozdelujem sekerou :-). Neviem, ake velke zasielky beru, ja beriem od nich tak okolo 10 kil naraz, ale mensie bjednavky pod trebars 5 kil by sa asi ani neoplatilo objednavat. A to zvladne aj mensi mrazak)))

Odpovedaj
  3. Peter248 06.06.2018 - 16:40

Ahoj. My barfujeme už 5 rokov. Občas dámeaj nejaké "mäsové balíčky", ale väčšinu stravu kupujeme aj tak v lidli, majú tam v akcii rôzne ryby, mäsové mletiny, kuracie srdcia, pečene, krídla, chrbty, tak isto zajace, morčacinu atď. A pes má výborné výsledky krvy, peknú srsť. Inak čo sa týka dodávateľov tak treba pogoogliť hlavne či nemáš nejakú predajnu v okolí alebo ako ti budú vyhovovať závozy. Záleží aj od toho koľko máš psov a aký veľký mrazák, pretože niektoré firmy predávajú iba väčšie množstvo a ak to nemáš kam dať tak sa musíte dohodnúť viacerý a rozdeiť si to. Keď si toto všetko pozisťuješ, tak sa ti okruh dodávateľov dosť zúži.

Odpovedaj
Pre pridanie príspevku sa prihlás.
Prihlásenie
Ísť hore