Chutná konzerva pre psa

Dobrý deň, prosím o tipy na chutné konzervy. Chýba nám totiž už pár zúbkov :( Zvažujeme niečo od brit-u nakoľko s nimi sme vyrástli a chovali sa až doteraz a chutilo mu a vedeli sme že je to top značka so zložením aké uvádza len teraz už s granulkami bojuje
Reklama
Majola
pred 4 rokmi
určite vyberaj konzervy, kde je vysoky podiel masa, kolegenu a štavy. Ja to podla toho vyberam
elanor
pred 4 rokmi
celkovo konzervy by nemali byt problém ak uz nie je chrup uplne ok, ale musim este vypichnut brit paté
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/413233-brit-pate-and-meat-venison
ten ma uzásnu konzistenciu a vybornu chut, urcite bude chutit!
Majola
pred 4 rokmi
nejaka s kuskami masa, štavy a kolegenu. Niekotre konzervy davam pravidelne a niektore za odmenu
Mareri
pred 4 rokmi
skušala som skoro všetky druhy masa, hlavne kuracie a chuti mu to. Kuracie kridla, krky, vnutornosti, zmiešam to s ryžou, cestovinami, zakapnem lososovym olejom a zje všetko
Mareri
pred 5 rokmi
davate im okrem granul aj niečo ine? Nejake konzervy, popripade varenu stravu?
Majola
pred 5 rokmi
pozeram, že maju aj s prichutou kralika. AKo i chutia? My sme predtym mali s ryzou, kuracim maskoma lososovym olejom a podla toho ako rychle to vždy zjedli to bol pre nich gastronicky zažitok
Henrietka
pred 5 rokmi
aj my ich kupujeme. Našemu Ferionovi najviac chutia s lososom a kraličim maskom. Je to pre neho velka mnamka :)
Theo
pred 5 rokmi
my objednávame z netu a teraz ho maju na malle za 1,72e - mall.sk/konzervy-psy/brit-mono-protein-rabbit-400g?tab=parameters
aramis
pred 5 rokmi
Ten brit monoprotein som u nás ešte nevidela a akurát pozerám náš eshop a nevidno ho tam. Odkiaľ ho máte ? Vďaka moc za odpoveď strašne ma to potešilo lebo my sme brit fanúšikovia jak lusk
Theo
pred 5 rokmi
Však brit má rovnako kvalitné ak nie ešte kvalitnejšie a brutálne chutné konzervy s kuskami masa a tie netreba nijak extra hryzt vklude to uzuje. Vola sa to brit monoprotein a ma to asi milion prichuti a nasej Kyre zatial chutili vsetky
Blog Fórum