Kvalitné krmivo?

Vedel by mi niekto poradiť najlepšie krmivo pre dvojročného vlčiaka. Je veľmi aktívny vypustený 24hod. denne. Skúšal som už určité značky, zatiaľ mu najviac sedelo Brit premium (https://fera.sk/brit-premium-dog-sport-15kg.html). Len som stále nespokojný s výkalmi, ktoré má vždy veľmi riedke. Môže to byť však chyba tráviaceho traktu a nie granúl? Mám mu do stravy zaradiť nejaké tráviace enzými? Nechce sa mi s ním chodiť k zverolekárovi a dávať peniaze za 10-minútovú kontrolu.
Reklama
Martina-16
pred 5 mesiacmi
tiež dávame našemu Labimu iba kvalitné granule a od šteniatka mu kupujeme iba zo slovakiafarma
Mareri
pred 4 rokmi
viete poradit niečo aj pre vykastrovanu fenu? Davate jej niečo ine ako predtym, alebo stale to iste? Mam doma fenu a od kedy je vykastrovana, nechce velmi žrat. Okrem nej mame ešte pol ročne štena a to zje takmer všetko (až na granule). Mate s tym niekto skusenosti?
Majola
pred 4 rokmi
v podstate som tiež od cca mesiaca davala konzervy. Snažila som sa vyberat take, ktore maju vela masa, štavy a kolagenu
Henrietka
pred 5 rokmi
v každom pet centre najdeš vela granul a konzerv určenych pre psov. Vybera sa podla plemena a podla a hmotnosti psa. Stači ak mate svoju oblubenu značku a podla toho už vyberaj
Mareri
pred 5 rokmi
cca od jednoho mesiaca. Samozrejme zaleži aj od rasy psa. Ale začinali sme nekkymi granulkami a konzervami. To iste aj mačka
Majola
pred 5 rokmi
od kolkeho veku psa a mačky im davate granulky a konzervy?
Mareri
pred 5 rokmi
ktoru prichut ma najradšej? Ked vol naš Ezoj ( jazvečik) šteniatko, davali sme mu Brit Mono protein. Velmi mi to chutilo a striedali sme to s konzervami, granulkami a pbčas dostal aj varenu stravu
Majola
pred 5 rokmi
doma mam ročného labradora a davam mu krmivo Brit. Davame mu ho od zažiatku, chuti mu a niekedy až velmi :)
Trixie3
pred 5 rokmi
skus mu sem tam k tým granuliam dať monoprotein tiež od brit-u ale je to mastnejšie a masovejšie
Blog Fórum