shadow

Jesenná súťaž - vyhrať môžeš aj ty!
TÉMA: Môj pes miluje jeseň! Po horúcom lete prišlo naše obľúbené obdobie, nekonečné prechádzky a šantenie sa v lístí, kedy vznikajú nádherné fotografie plné farieb. Zapoj sa aj ty do našej súťaže a vyhraj!

TÉMA: Môj pes miluje jeseň!

 

Po horúcom lete, kedy naše psy trávili svoj čas v chládku alebo vo vode, prišla jeseň a s ňou nekonečné prechádzky v prírode a šantenie sa v lístí. Bruno toto obdobie zbožňuje! A preto sme pre teba pripravili Jesennú súťaž o skvelé hodnotné ceny.

 

Témou Jesennej súťaže je: Môj pes miluje jeseň!

 

Čo to znamená? Téma fotografie s ktorou sa prihlásiš do Jesennej súťaže je JESEŇ. Kreativite sa medze nekladú, ale ak si nevieš rady, je tu pre teba zopár inšpirácií.

Svojho psíka môžeš odfotiť v lístí, na jesennej prechádzke, turistike, výlete, so šarkanmi, v maskách na halloween, s tekvicami alebo pri tohtoročnej úrode. Podmienkou je, že zo súťažnej fotografie musí byť jasné, že ide o jesennú tému, iné fotografie žiaľ v našej Jesennej súťaži nebudú akceptované. 

Môžeš sa inšpirovať aj týmito fotografiami:

 

Pravidlá Jesennej súťaže:


Súťaž je rozdelená na tri časti a je určená, len pre registrovaných a prihlásených milovníkov psov. Takže ak nie si zaregistrovaný, musíš tak urobiť . Potom sa prihlás a klikni na tento odkaz TU a pridaj svoj súťažný jesenný príspevok aj s krátkym popisom. 

1. časť je PRIHLASOVANIE súťažných príspevkov. Prebieha od 25.10.2015 do 14.11.2015. V tomto čase si môžeš nahrať svoj súťažný príspevok, ktorý spĺňa zadanú tému a pokiaľ budeš chcieť, tak ho môžeš ho v tomto období kedykoľvek zmeniť.

2. časť je HODNOTENIE. Prebieha od 15.11.2015 do 30.11.2015. V tomto období už príspevky nemôžeš vkladať a ani meniť. Môžeš už len hlasovať. Hlasuje sa pomocou hviezdičiek pod obrázkom. Čím viac hviezdičiek, tým viac bodov. Na každý príspevok, môžeš hlasovať len jeden krát. Svoje šance môžeš kadžý deň zvyšovať tým, že budeš svoj súťažný príspevok zdieľať na facebooku a pozývať do hlasovania svojich priateľov. 

3. časť je VYHLÁSENIE VÍŤAZA 1.12.2015. Na našom portáli PesBruno.sk vyhlásime víťaza Jesennej súťaže a tak isto druhé a tretie miesto. Víťazom sa stáva ten psík, ktorý má najviac bodov. 

 

Vyhrať môžeš zaujímavé veci z Brunovho obchodíka:

1. miesto - víťaz Jesennej súťaže 

Pre víťaza Jesennej súťaže máme pripravený čerstvý voňavučký BrunoBox v hodnote 77€. BrunoBox je úplná novinka a obsahuje tieto geniálne EKO vecičky:

Vodítko HOUND

Žirafiak George z Beco Family

Miska Beco Bowl

Lopatka na jedlo

Kostička z Beco Pets

Zásobník na EKO sáčky

EKO sáčky na hovienka 60ks

 

2. miesto

Ak sa umiestniš na druhom mieste, automaticky sa stávaš záchrancom našej planéty a vyhrávaš venčiaci balíček:

Vodítko Hound

Zásobník na EKO sáčky

EKO sáčky na hovienka 60ks

 

3. miesto

 

Tretie miesto je krásne a ak sa na ňom umiestniš, vyhrávaš od nás knihu s ktorou sa iste nebudeš nudiť ani ty, ani tvoj psík:

 

Knihu -  Hry pro psí hlavičky od Claire Arrowsmith

 

Všetky výhry a samozrejme omnoho viac nájdeš aj v Brunovom obchodíku.

 

Tak neváhaj a zapoj sa do Jesennej súťaže!

 

Sponzorom súťaže je Brunov obchodík:

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore