shadow

Zdroj foto: PesBruno.sk

Brunov obchodík - z lásky ku psom
Brunov obchodík z lásky ku psom a aj k tebe. Pripravili sme pre tebe špeciálny obchodík s dušou, priateľským prístupom a najlepšími vecičkami pre psov a ich majiteľov. Prečítaj si o obchodíku viac.

Brunov obchodík - z lásky ku psom

 

 

Brunov obchodík stojí na 3 základných presvedčeniach:

  1. každý pes je jedinečný
  2. každý pes si zaslúži byť pochopený
  3. každý pes má právo byť  šťastný a zdravý

 

Preto sme pre teba a tvojho miláčika vyberali len to najlepšie na trhu. 

 

Jedinečný pes potrebuje jedinečné doplnky. Preto v našej ponuke nájdeš ručne vyrábané doplnky pre psov FUNKY DOG. Navyše 30% z pradaja každej vecičky tejto značky venujeme psíkom v núdzi. Vlajkovou loďou tejto značky sú MOTÝLIKY pre psíkov, ktoré sú symbolom pomoci zvieratám v núdzi. 

 

 

To, aký je tvoj pes, máš vo veľkej miere v rukách len ty. Nie nadarmo sa hovorí, že pes je odrazom svojho pána. Preto sa vzdelávaj a pochop svojho drahého priateľa a pomocou veľkej ponuky kníh s kynologickou tematikou. Nájdeš tu okrem iného aj publikácie najlepších trénerov psov z celého sveta. Ver mi, tie knihy dokážu zmeniť život tebe a hlavne vzťah k tvojmu psovi. Samozrejme, neostávaj len pri čítaní a začni s tréningom!  

 

 

V našej ponuke nájdeš skvelé výcvikové pomôcky, ktoré ti zjednodušia komunikáciu s tvojím psom. Samozrejme, všetko nenásilonou formou pomocou motívacie. wink Nájdeš u nás špičkové klikre, ale aj obľúbený postroj proti ťahaniu, ktorý uľahčí azda najčastejší problém - ťahanie na vodítku.

 

Nezabúdaj na poriadnu dávku pohybu! V našej ponuke nájdeš tie najlepšie doplnky k psím športom, z dielne nórskej značky NON-STOP DOGWEAR. 

 

 

Psy sú stvorenia hravé a ak chceš aby bol tvoj pes šťastný, musí mať svoju obľúbenú hračku. Z nášho sortimentu si určite vyberieš a nie len jednu. Tieto úžasné veci sú zo zdravotne nezávadných, recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov, takže sa o zdravie svojho psíka nemusíš báť. 

 

 

Myslíme aj na lokálnu, slovenskú produkciu vecičiek pre psov.  wink Navyše, ak sú zdravé a chlpáčom výnimočne chutia, museli sme ich do našej ponuky zaradiť. Predstavujeme ti žuvačky z jeleních a danielích parohov od slovenskej značky CHEW CHEW.

 

Toto nie je ani zďaleka všetko, čo je v mojom obchodíku. Preto sa presvedč na vlastné oči tu:

 

 

Na Brunovom obchodíku stále pracujeme, preto je každá tvoja rada, postreh či pripomienka vzácna. Tak neváhaj a napíš nám, ak ti napadne niečo, čím by sme nakupovanie a eShop mohli vylepšiť. Napísať nám môžeš sem: shop@pesbruno.sk

Ďakujeme

 

S láskou

 

Tvoj Bruno a team PesBruno.sk 

Diskusia

  1. Katja

    Katja   Aug 19, 2016 12:08:22

    Milý Bruno, pred časom u teba kúpila žuvaciu prerezanú kosť a batátové čipsy pre nášho kamaráta labradora Taddyho. Všetcia sme žasli z toho, ako sa Taddy z týchto darčekov tešil! Kosť nepustil nikomu, držala ho "v pokoji" hodiny, čo je pre neho ináč priam nemožné. Kosť je však už kompletne vylízaná, takže bude čoskoro nasledovať ďaľšia objednávka. Čipsy by boli zožraté na posedenie - keby sme to dovolili. Mňam! Super nápad s tými parohami! Srdečná vďaka Bruno, želám veľa radostných zážitkov a úspechov!

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore