shadow

Iba s BECO si EKO
Chceš byť IN? Mysli na našu planétu a na zdravie svojho psa! Jedinečný dizajn, dokonalé farby a kopec zábavy. Áno, to je Beco Pets. Buď vzorom pre všetkých a dopraj svojmu psovi skutočne EKOLOGICKÉ hračky, misky a sáčky na hovienka. Stačí si len vybrať.

                         

 

KTO je Beco Pets?

Mladá, rýchlorastúca britská spoločnosť, ktorá sa zameriava na vytváranie zábavných produktov pre zvieratá, ktoré nadovšetko milujeme heartBeco Pets zároveň myslí na životné prostredie a bez kompromisu na kvalitu, cenu a estetiku. Táto britská spoločnosť  usilovne pracuje na tom, aby vytvárala a dodávala skupinu výrobkov, ktoré sú  inovatívne, cenovo dostupné, šetrné k životnému prostrediu a ľahko dostupné pre majiteľov zvierat.

ČO Beco Pets robí?

Skupina výrobkov Beco Things sa rozrastá už od roku 2009 a dnes už obsahuje produkty v 4 základných oblastiach života zvierat:

Hra, jedlo, hovienka a spánok!

 

ČÍM je Beco Pets výnimočný?

Dnes z každej strany len počúvaš, že ich výrobky sú tie najlepšie. Ale Beco Pets vedia, že ich Beco Things také skutočne aj sú! Všetky produkty prechádzajú z dizajnového konceptu cez regály v obchodoch, čo znamená, že dokonale vedia, čo predajcovia a zákazníci skutočne chcú a potrebujú. Beco Pets sú právom hrdí na to,  že vyrábajú cenovo dostupné a hlavne  netoxické hračky a doplnky pre zvieratá.

 

 

AKO sú Beco Things vyrábané?

Pri výrobe každého veľkého produktu sa selektuje užitočný materiál. Kdekoľvek je to možné, používa sa výhradne prírodný, obnoviteľný alebo recyklovateľný materiál. Beco Pets majú zodpovedný prístup k výrobe, a to vďaka používaných obnoviteľných zdrojov a etickou prácou.

AKÉ materiály sa používajú pri výrobe?

Ryžové šupky

  • Všetky gumené výrobky sú vyrobené z gumy, ktorá je šetrná k životnému prostrediu, pretože obsahuje ryžové šupky. Tieto šupky predstavujú odpad z ryžového hospodárstva. To znamená, že sú rovnako biologicky odbúrateľné a používaný kaučuk je bez BPA a ftalátov.

Bambus

  • Rastlinné vlákna plastov sú prevažne vyrobené z bambusu, ktorý je jedným z najobnoviteľnejších zdrojov na svete. Práve vďaka tomu sú misky Beco Bowls 100% biologicky odbúrateľné.

Plastové fľaše

  • Hračky z Beco Family a Beco pelechy sú plnené výhradne z recyklovaných plastových fliaš, aby ich vnútro bolo extra mäkké a zároveň šetrné k životnému prostrediu.

Recyklovateľný kartón

  • Dokonca aj rolky na Beco sáčkoch sú recyklovateľné.


 

Ekologické misky, loptičky, kostičky, lanká, EKO sáčky na hovienka, maznákov z Beco Family a skvelé pohodllné EKO pelechy od Beco Pets nájdeš v našom e-shope Brunov obchodík.

 

Buď aj ty šetrný k životnému prostrediu a dopraj svojmu psiemu kamarátovi len to najlepšie, stačí kliknúť sem: 

               

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore