shadow

MEGA LETNÁ SÚŤAŽ - PES LETA 2016
MEGA LETNÁ SÚŤAŽ - PES LETA, v ktorej vyhráva každý :)

MEGA LETNÁ SÚŤAŽ

PES LETA

 

Leto je v plnom prúde a s ním prichádzajú nádherné zážitky. Na výletoch, na turistike v prírode, pri vode či na dovolenke. S kým my psíčkari zdieľame tieto chvíle?

No predsa s našim psím kamarátom smiley

Preto sme pre vás, našich priateľov, pripravili MEGA LETNÚ SÚŤAŽ - PES LETA s množstvom zaujímavých cien. Áno, súťaž je aj pre teba!

 

Súťažiť budeš s fotografiou TVOJHO psíka. Tvoja súťažná fotka, musí spĺňať jednu z týchto tém:

 

TÉMA SÚŤAŽNEJ FOTOGRAFIE: 

  • chlpáč a voda
  • chlpáč športuje
  • chlpáč na turistike
  • chlpáč na dovolenke

 

Vyhráva každý!

Pre každého súťažiaceho máme darček. Po pridaní súťažného príspevku od nás získaš na e-mail zľavovú poukážku na nákup v Brunovom obchodíku, ktorú môžeš uplatniť na www.BrunovObchodik.sk

 

 

Pravidlá SÚŤAŽE

 

MEGA LETNÁ SÚŤAŽ je rozdelená na 3 časti a je určená pre všetkých kamošov psa Bruna - pre registrovaných a prihlásených užívateľov portálu www.PesBruno.sk

 

Takže, ak ešte nie si u nás zaregistrovaný, musíš tak urobiť.

 

Po prihlásení klikni na tento odkaz:

 

a pridaj súťažnú fotku aj s popisom. POZOR, musí spĺňať vyššie uvedené témy. 

 

 

1. časť PRIHLASOVANIE SÚŤAŽNÝCH FOTOGRAFIÍ

Svoju súťažnú fotku, ktorá spĺňa tému môžeš prihlásiť od pondelka 20. júna 2016 do 9. júla 2016, na tejto stránke: https://www.pesbruno.sk/sutaz. IBA počas tohto obdobia sa pridávajú súťažné príspevky.

 

2. časť HLASOVANIE O VÍŤAZA - PES LETA

Aby bola súťaž fér, po pridaní VŠETKÝCH súťažných príspevkov sa od 10. júla 2016 začína hlasovanie o víťaza - PES LETA. Súťažné fotografie sa po tomto dátume nedajú pridávať a môžeš už len hlasovať.

Hlasuje sa pomocou hviezdičiek pod súťažnou fotkou. Čím viac hviezdičiek, tým viac bodov. Na každý príspevok, môžeš hlasovať len jeden krát. Svoje šance môžeš každý deň zvyšovať tým, že budeš svoj súťažný príspevok zdieľať napríklad na sociálnych sieťach a pozývať do hlasovania svojich priateľov.

A nezabudni, pri podozrení o nekalých praktikách v hlasovaní, máme právo súťažný príspevok vymazať. (https://www.pesbruno.sk/public/data/pdf/podmienky.pdf)

 

3. časť je VYHLÁSENIE VÍŤAZA - PES LETA 

1.augusta 2016 na našom portáli PesBruno.sk a na našej facebookovej fanpage Sprievodca svetom psov vyhlásime víťaza MEGA LETNEJ SÚŤAŽE. Víťazom sa stáva ten psík, ktorý má najviac bodov. 

+

ŠPECIÁLNA CENA OD WHITEDOG

Po dohode s tímom WHITEDOG, nezávisle od počtu bodov, vyhlásime víťaza NAJKREATÍVNEJŠEJ FOTOGRAFIE PSÍKA NA TURISTIKE, ktorý vyhrá WHITEDOG cestovateľský set - viac info o výhre sa dozvieš nižšie.

Podmienkou je tvoja kreativita wink

 

 

 

A čo získa víťaz - PES LETA?

PES LETA a jeho dvorný fotograf, čiže ty, získate:

 

 

Každý túži po tričku, na ktorom je jeho miláčik a www.hawko.sk ti túto túžbu splní ihneď. Tričkom z kvalitných materiálov - zo 100% bavlny a slim-fit strihu sa už čoskoro môžeš píšiť práve svojim psíkom. 

Poukážku na potlač trička pre teba venoval Hawko.sk

WEB: http://www.hawko.sk

FACEBOOK: https://www.facebook.com/hawko.sk

 

 

 

Natural Dog Food granule patria medzi prvé kompletné krmivá založené 100% na prírodnej báze vytvorené v súlade s holistickými princípmi. Obsahujú veľké množstvo čerstvého mäsa v kombinácií so širokým spektrom zeleniny, nutričných celozrnných obilnín a byliniek. Všetky použité suroviny sú vo vynikajúcej kvalite určené priamo pre ľudskú konzumáciu. Naopak neobsahujú žiadne vedľajšie produkty, dochucovadlá a konzervanty. Sú tiež ľahko stráviteľné a hypoalergénne. Ďalej môže PES LETA vyhrať ručne plnené, 100% mäsové nemleté konzervy, ktoré neobsahujú žiadne stabilizátory, sóju či dochucovadlá. Konzervy sú vyrábané len z čerstvého mäsa a obsahujú všetky výživné látky v prírodnej forme.

Od nášho skvelého sponzora Hav-Mňau

WEB: http://www.hav-mnau.sk

FACEBOOK: https://www.facebook.com/havmnau

 

 

Motýliky pre psíky, s ktorými je každý chlpáč neodolateľný a zároveň sa automaticky stáva nositeľom nádeje pre psíkov z útulkov. Funky Dog Bow Ties - Katka a Mr. Cuddlo vyrábajú motýliky  pre psíky a 30% z ceny každého jedného kúsku venujú organizáciám a útulkom, ktoré sa starajú o psíky bez domova. Našu súťaž podporili týmito krásnymi námorníckymi motýlikmi.

WEB: http://www.funkydogbowties.com

FACEBOOK: https://www.facebook.com/motyliky

 

 

Hlavným aktérom okúzľujúcej fotografie môže byť práve tvoj chlpáč! Poukaz na nezabudnuteľné fotenie s tvojim psíkom, do našej súťaže venovala Nikol Urbanová z KeskiyöKaala photo

FACEBOOK: https://www.facebook.com/KeskiyoKaala

 

 

COCOPET je značka exkluzívneho 100% kokosového oleja pre domácich miláčikov z najkvalitnejšieho panenského kokosového tuku. Je nerefinovaný, nebielený, nedochucovaný a neparfumovaný. Vyrobený výlučne z krajín Európskej únie.

WEB: http://cocopet.eu/

 

 

Bruno ti tiež pošle tieto skvelé výhry zo svojho obchodíka.

Misku pre cestovateľa - skladateľnú silikónovú misku, ktorú zmestíš do každej tašky. Vidličku na naberanie mňamiek vyrobenú z rastlinných vlákien a rozložiteľné sáčky na upratovanie po tvojom napapanom miláčikovi.

WEB: https://shop.pesbruno.sk/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/pesbrunosk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/brunovobchodik/

 

 

ŠPECIÁLNA CENA OD WHITEDOG

Outdoor deka WHITEDOG Travel Wrap, jedinečný spoločník pre aktívny životný štýl chráni pred chladom, dažďom i vetrom. Kempovanie, turistika alebo cestovanie nebolo nikdy príjemnejšie. Vďaka hladkému povrchu sa ľahko čistí od akejkoľvek nečistoty vrátene zvieracích chlpov.

Od nášho skvelého sponzora WHITEDOG môžeš získať kompletný CESTOVATEĽSKÝ SET 

Čo za to?

Musíš ho zaujať najkreatívnejšou fotografiou psíka na turistike.

 

WEB: www.whitedog.sk

FACEBOOK: https://www.facebook.com/whitedog.sk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/whitedog.sk

 

 

 

 

Ďakujeme sponzorom súťaže:

 

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore