shadow

SÚŤAŽ - Môjho srdca šampión 2017
Čo pre teba znamená tvoj chlpáč? Pochváľ sa krásnou fotkou a vyznaním a vyhraj skvelé ceny!

Môjho srdca šampión 2017

Láskyplná fotosúťaž na PesBruno.sk heart

 

Pes je najlepší priateľ človeka.

Ak s touto vetou súhlasíš, iste vieš o tvojom miláčikovi hovoriť hodiny. Prečo si ho vážiš, a čo Ti v Tvojom živote dal, okrem nezištnej lásky?

Napíš mu vyznanie, nech o tom všetci vedia. smiley

A preto si pre Teba pripravili naše lásky, Bruno a Hildi, krásnu súťaž.

 

TÉMA SÚŤAŽNEJ FOTOGRAFIE a vyznania:

Môjho srdca šampión heart

Podmienky a pravidlá súťaže:

1. Zapoj sa s najkrajšou fotkou svojho psíka/psíkov spolu s vyznaním (píše sa do popisu súťažnej foto), prečo je práve ON/ONA Tvojho srdca šampión.  heart

2. Nezabudni napísať MENO a VEK psíka.

3. Súťažiť môžeš, ak máš nad 15 rokov.

4. Musíš byť vlastník psíka na súťažnej fotografii.

Toto sú povinné podmienky, ktoré musí spĺňať každý súťažný príspevok. Ak podmienky nebudú splnené, súťažný príspevok bude vymazaný. Takže zapojte svoju kreativitu. wink

 

Súťaž Môjho srdca šampión 2017 je rozdelená na 3 časti a je určená pre všetkých kamošov psa Bruna - pre registrovaných a prihlásených užívateľov portálu www.PesBruno.sk nad 15 rokov.

 

Takže, ak ešte nie si u nás zaregistrovaný, musíš tak urobiť.

 

Po prihlásení klikni na tento odkaz:

 

a pridaj súťažnú fotku aj s vyznaním podľa pokynov, ktoré sme spomínali vyššie. POZOR, musí spĺňať vyššie podmienky.

 

 

1. časť PRIHLASOVANIE SÚŤAŽNÝCH FOTOGRAFIÍ

Svoju súťažnú fotku, ktorá spĺňa podmienky môžeš prihlásiť od nedele 10. septembra do 2. októbra 2016, na tejto stránke: https://www.pesbruno.sk/sutaz.

IBA počas tohto obdobia sa pridávajú súťažné príspevky.

 

2. časť HLASOVANIE O VÍŤAZA súťaže Môjho srdca šampión

Aby bola súťaž fér, po pridaní VŠETKÝCH súťažných príspevkov sa 2.októbra 2017 (00:00:01 hod.) do 20. októbra 2017 (23:59:59 hod.) hlasuje o víťazov.

Hlasuje sa pomocou hviezdičiek pod súťažnou fotkou. Čím viac hviezdičiek, tým viac bodov. Na každý príspevok, môžeš hlasovať len jeden krát. Svoje šance môžeš každý deň zvyšovať tým, že budeš svoj súťažný príspevok zdieľať napríklad na sociálnych sieťach a pozývať do hlasovania svojich priateľov.

A nezabudni, pri podozrení o nekalých praktikách v hlasovaní, máme právo súťažný príspevok vymazať. (https://www.pesbruno.sk/public/data/pdf/podmienky.pdf)

 

3. časť je VYHLÁSENIE VÍŤAZOV

21. októbra 2017 na našom portáli PesBruno.sk a na našej facebookovej fanpage Pes Bruno - sprievodca svetom psov, vyhlásime víťazov súťaže Môjho srdca šampión. Absolútnym víťazom sa stáva ten psík na súťažnej fotografii, ktorý má najviac bodov - celkový šampión, ten je len jeden.

Ostatní víťazi z kategórií, šteniatko, psík senior, psí párik, vyhrávajú na základe najvyššieho počtu bodov vo svojej kategórii. Preto nezabudni pri vkladaní svojej súťažnej fotografii napísať VEK psíka. 

 

Vyhráva každý!

Pre každého súťažiaceho máme darček. Po pridaní súťažného príspevku od nás získaš na e-mail zľavovú poukážku na nákup v Brunovom obchodíku, ktorú môžeš uplatniť na www.BrunovObchodik.sk

 

Žrebujeme až piatich víťazov:

1. celkový šampión (najvyšší počet bodov zo všetkých fotografií)

2. šteniatko (najvyšší počet bodov u psíkov do 1 roka)

3. psík senior (najvyšší počet bodov u psíkov nad 10 rokov)

4. psí párik (najvyšší počet bodov u dvojici psíkov)

5. najkrajšie vyznanie o psíkovi (prečo je práve ON, tvojho srdca šampión - vyberáme my, Brunhildovci.)

 

Hlavný partner súťaže Môjho srdca šampiónheart

 

Zamysleli ste sa niekedy, čo ostane po konzumácii “take away” kávy v odpadkovom koši? Každodenným nahradením jednorázového pohára ekopohárom KeepCup pomôžete zamedziť vzniku veľkého množstva zbytočného odpadu. Väčšina jednorázových papierových pohárov na kávu má vnútorný materiál potiahnutý z vodeodolného syntetického latexu, vosku alebo polyetylénu, ktorý nie je možné recyklovať.

KeepCup Longplay pridáva Vášmu sklenenému poháru KeepCup dvojitú stenu vďaka špeciálnemu tritanovému obalu. Dvojitá stena chráni sklo a zvyšuje živostnosť vášho KeepCup. Horúcim nápojom udržiava teplo a chráni vašu ruku pred teplom. Ľadové nápoje udrží dlhšie studené a zamedzuje kondenzácii vody na povrchu.

KeepCup Longplay je skvelý na dlhšie prechádzky s vašim šampiónom. Či už je studená zima alebo horúce leto, svoj nápoj budete mať v ruke vždy v tej správnej teplote.

Mabets pre každého výhercu venujú dva úžasné KeepCup Longplay sklenené poháre, ktoré milujeme aj my. heart

 

 

E-shop mopslick.sk funguje od roku 2014 a hlavným cieľom je sledovať módne trendy v obliekaní u psov. V sortimente sa nájdu rôzne módne kúsky, doplnky ale aj hračky na rozvíjanie inteligencie psa. Tovar je určený pre rôzne plemená psov, samozrejme nielen pre mopslíkov.

Od tohto roku pribudli do sortimentu aj farebné veselé obojky Mopslick na oživenie sivých dní, ktoré sú ručne vyrobené z láskou. Adrianka z Mopslick sa aktívne venuje pomoci v OZ Mops v núdzi.

Mopslick si pre teba do súťaže pripravil svoje krásne, ručne vyrábané obojky a eko hračky, ktoré sú novinkou na našom trhu.

 

Home deco bolo založené na začiatku roku 2014 a našim cieľom bolo priniesť do slovenských domácností netradičné bytové doplnky a dekorácie. Špecializujeme sa hlavne na rôzne bytové vône ako sú sviečky, katalytické lampy, difzuéry, aromalampy a vonné sáčky. Ponúkame jedinečný, luxusný a zahraničný tovar, ktorý nenájdete nikde inde, len u nás. wink

 

 

Simple Solution - najskúsenejšia spoločnosť pri odstraňovaní škvŕn a pachu

Fľaky na čalúnení a nepríjemný zápach, ktorý naznačuje prítomnosť zvieraťa v domácnosti, sa môžu stať minulosťou, pokiaľ natrafíte na tie správne čistiace prostriedky. My sme také objavili a radi sa s vami podelíme o naše dobré dojmy. Výrobca Simple Solution ako prvý zaradil do svojej ponuky enzymatické čističe, ktoré rozkladajú organické látky a nadobro zničia všetky nečistoty.

Petpark si pre všetkých piatich výhercov pripravil perfekné odstraňovače škvŕn a pachu, a spreje na nácvik hygieny, ktoré sú absolutnou novinkou na našom trhu. 

 

 

Funky Dog vám iste predstavovať nemusíme, keďže sme jeho súčasťou aj my z PesBruno.sk

Katka, zakladateľka a hlavná šéfica projektu Funky Dog do našej súťaže venovala absolútne NOVINKY na našom trhu, ktoré budú čoskoro súčasťou novej kolekcie FUNKY DOG. Taštičky z ananásovej kože a šáliky pre psíkov.

 

Brunov obchodík

Áno, to sme my. wink Bruno, Hildi, Pavel a Zuzka. Aj my sme pre teba do súťaže pripravili pár cien, na ktoré sa môžeš tešiť. Každý súťažiaci dostane od nás 10% zľavovú poukážku na nákup v Brunovom obchodíku. A pre každého z piatich výhercov sme pripravili balíček ekologických sáčkov Earth rated. 

 

Toto získajú víťazi 

Celkový šampión

MABETS - Keep Cup Logplay 2 kusy

MOPSLICK - Olivia eko hračka je z recyklovateľných materiálov (jutovina, jutové lanko a PET fľaška).

FUNKY DOG - pletený šálik 

PETPARK - Carpet Cleaner OXI Orange - čistič na koberce - sprej,750 ml 1ks, Stain & Odor Remover EXTREME - Enzymatický odstraňovač škvŕn a pachu pre psy EXTREME, 750ml 1ks

HOME DECO - sviečka najväčšia fialovo ružová, vôňa ružová záhrada 

BRUNOV OBCHODIK - Earth rated zásobník na sáčky, 120 ks levanduľové sáčky, 120 ks levanduľové tašky

 

Šteniatko

MABETS - Keep Cup Logplay 2 kusy

MOPSLICK - 2,5 cm ručne robený obojok podľa vlastného výberu a rozmeru z Made by Mopslick FB stránky

FUNKY DOG - taštička z ananásovej ''kože''

BRUNOV OBCHODIK - Earth rated zásobník na sáčky, 120 ks levanduľové sáčky

HOME DECO - sviečka ružová, vôňa čerstvo opraté prádlo2. sviečka ružová so stužkou, vôňa hrachor a frézia

PETPARK - Chew Stopper - Prípravok proti ukusávaniu - sprej, 500 ml 2ks, Puppy Aid - Sprej na nácvik hygieny, sprej, 500 ml 1ks

 

Psík senior

MABETS - Keep Cup Logplay 2 kusy

MOPSLICK - 3 cm ručne robený obojok podľa vlastného výberu a rozmeru z Made by Mopslick FB stránky

BRUNOV OBCHODIK - Earth rated zásobník na sáčky, 120 ks levanduľové sáčky

FUNKY DOG - pletený šálik

HOME DECO - sviečka ružová so stužkou, vôňa hrachor a frézia

PETPARK - Carpet Cleaner OXI Orange - čistič na koberce - sprej,750 ml 1ks, Urine Dry - Enzymatický odstraňovač moču - prášok, 680 gr 1ks

 

Psí párik 

MABETS - Keep Cup Logplay 2 kusy

MOPSLICK - Lanová guľka

BRUNOV OBCHODIK - Earth rated zásobník na sáčky, 120 ks levanduľové sáčky, 120 ks levanduľové tašky.

FUNKY DOG - taštička z ananásovej ‘'kože''

HOME DECO - sviečka biela, vôňa pomarančový kvet

PETPARK - Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moču - tekutý, 945 ml 1 ks, Stain & Odor Remover - Enzymatický odstraňovač škvŕn a pachu pre psy, 750ml 1ks

 

Najkrajšie vyznanie

MABETS - Keep Cup Logplay 2 kusy

MOPSLICK - All you need is love and a dog drevená tabuľka

BRUNOV OBCHODIK - Earth rated zásobník na sáčky, 120 ks levanduľové sáčky

FUNKY DOG - pletený šálik

HOME DECO - sviečka bledohnedá, vôňa cédrové drevo a škorica

PETPARK - Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moču - tekutý, 945 ml 1ks, Stain & Odor Remover EXTREME - Enzymatický odstraňovač škvŕn a pachu pre psy EXTREME, 750ml 1 ks

 

 

ĎAKUJEME všetkým partnerom súťaže Môjho srdca šampión 2017. smiley

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore