shadow

Zdroj foto: unsplash.com/LeioMcLaren

Súťaž - Psí cestovateľ 2018
Vyhraj cestovateľský balíček pre teba a tvojho psieho spolucestovateľa v hodnote 300 €! Stačí ak sa zapojíš s fotkou tvojho chlpáča na vašich spoločných dobrodružstvách.

Súťaž - PSÍ CESTOVATEĽ

 

Aj ty aj on máte v sebe cestovateľského ducha? Milujete spoločnú jazdu autom, zdolávanie kopcov, nekonečnú turistiku lesom, zábavu v jazere či v mori, alebo ste poznávacie typy a najradšej sa túlate po mestách, zrúcaninách či hradoch?

Áno, ste cestovatelia telom aj dušou, a preto máme práve pre vás súťaž o bomba ceny, ktoré ocení práve cestovateľská duša. wink

 

Súťažiť budeš s fotografiou TVOJHO psíka. Tvoja súťažná fotka, musí spĺňať jednu z týchto tém:

 

TÉMA SÚŤAŽNEJ FOTOGRAFIE v súťaži Psí cestovateľ

 • pes v horách
 • road trip so psom
 • pes na dovolenke v zahraničí

 

Pridaj fotku tvojho psa (môžete byť na fotke obaja) z vašich spoločných ciest a výletov. Fotka MUSÍ spĺňať tému! 

 

Podmienky a pravidlá súťaže:

1. Zapoj sa s najkrajšou fotkou svojho psíka/psíkov spolu s popisom kde sa na fotke nachádzate podľa témy (pes v horách, road trip, pes na dovolenke v zahraničí)

2. Nezabudni napísať MENO psíka.

3. Súťažiť môžeš, ak máš nad 15 rokov a si zo Slovenska alebo z Čiech.

4. Musíš byť vlastník psíka na súťažnej fotografii.

Toto sú povinné podmienky, ktoré musí spĺňať každý súťažný príspevok. Ak podmienky nebudú splnené, súťažný príspevok bude vymazaný. Takže zapoj svoju kreativitu. wink

 

Pravidlá SÚŤAŽE

Súťaž - Psí cestovateľ 2018 je rozdelená na 3 časti a je určená pre všetkých kamošov psa Bruna - pre registrovaných a prihlásených užívateľov portálu www.PesBruno.sk

 

Takže, ak ešte nie si u nás zaregistrovaný, musíš tak urobiť TU:

 

Po prihlásení klikni na tento odkaz:

 

a pridaj súťažnú fotku aj s popisom. POZOR, musí spĺňať vyššie uvedené témy. 

 

 

1. časť PRIHLASOVANIE SÚŤAŽNÝCH FOTOGRAFIÍ

Svoju súťažnú fotku, ktorá spĺňa tému môžeš prihlásiť od utorka 7.augusta do pondelka 27. augusta 2018, na tejto stránke: https://www.pesbruno.sk/sutaz. IBA počas tohto obdobia sa pridávajú súťažné príspevky. Počas tohto obdobia môžeš tvoj príspevok zmeniť (vymažeš príspevok s ktorým nie si spokojný a nahráš nový príspevok).

 

2. časť HLASOVANIE O VÍŤAZA - Psí cestovateľ 2018

Aby bola súťaž fér, po pridaní VŠETKÝCH súťažných príspevkov sa od utorka 28. augusta 2018 začína hlasovanie o víťaza - Psí cestovateľ 2018 a končí v utorok 11. septembra 2018. Súťažné fotografie sa po tomto dátume nedajú pridávať a môžeš už len hlasovať.

Hlasuje sa pomocou hviezdičiek pod súťažnou fotkou. Čím viac hviezdičiek, tým viac bodov. Na každý príspevok, môžeš hlasovať len jeden krát. Svoje šance môžeš každý deň zvyšovať tým, že budeš svoj súťažný príspevok zdieľať napríklad na sociálnych sieťach a pozývať do hlasovania svojich priateľov.

A nezabudni, pri podozrení o nekalých praktikách v hlasovaní, máme právo súťažný príspevok vymazať. (https://www.pesbruno.sk/public/data/pdf/podmienky.pdf)

 

3. časť je VYHLÁSENIE VÍŤAZA - Psí cestovateľ 2018

V stredu 12. septembra 2018 na našom portáli PesBruno.sk a na našej facebookovej fanpage Pes Bruno - sprievodca svetom psov vyhlásime víťaza súťaže Psí cestovateľ 2018. Víťazom sa stáva ten psík, ktorý má najviac bodov a vyhrá cestovateľský balík v hodnote cca 300 €.

+

ŠPECIÁLNA CENA PRE NÁHODNÉHO HLASUJÚCEHO

V deň vyhlásenia víťaza vyžrebujeme aj jedného hlasujúceho, ktorý získa špeciálnu cenu v hodnote cca 100 €.

 

 

 

Partneri súťaže - Psí cestovateľ

 

Hlavný partner súťaže - Arava Dead Sea Pet Spa

My v spoločnosti Arava považujeme domácich miláčikov za členov rodiny a veríme, že majitelia očakávajú pre svojich štvornohých najlepších priateľov tú istú kvalitu výrobkov zdravotnej starostlivosti, výživy a profesionálneho ošetrenia a liečby ako pre seba. 

V mnohých krajinách sa zverejňuje veľa štúdií o ujmách spôsobených zvieratám (ako aj nám ľuďom) v dôsledku používania kozmetických výrobkov, ktoré obsahujú nebezpečné chemické látky. Na internete nájdete stovky článkov a nespočetné upozornenia týkajúce sa používania chemických pesticídov. Preto sme my v spoločnosti Arava zamerali pozornosť a vynaložili veľké úsilie, ktoré trvalo viac než 10 rokov, na vývoj nového a inovatívneho systému intenzívnej bio starostlivosti o pokožku a srsť založeného len na účinných prírodných látkach a mineráloch z Mŕtveho mora. Naším cieľom je chrániť zdravie domácich zvierat a zabezpečiť im tak dobré životné podmienky.

Vynaložili sme veľa úsilia a prostriedkov na výskum, vývoj a klinické štúdie týkajúce sa liečivých účinkov minerálnych látok na pokožku. Klinické štúdie, ktoré boli nezávisle autorizované a publikované vo vedeckých časopisoch, potvrdzujú priaznivé účinky, ktoré majú minerálne látky a rastlinné produkty na širokú škálu problémov s pokožkou a vlasmi.

prírodná kozmetika pre psov, Arava

 

Dôležitou súčasťou poslania Aravy je definovať a uplatniť výsledky výskumu a vývoja v štyroch hlavných oblastiach:

1. Veterinárny výskum

 • V centre záujmu sú obsiahle dlhodobé štúdie o problémoch s pokožkou a srsťou u zvierat vo všeobecnosti (ale najmä u domácich zvierat) a škodlivé účinky chemických látok pri liečbe všeobecne a nevratné poškodenie spôsobené predovšetkým pesticídmi.

2. Základný výskum

 • Cieľom je lepšie pochopiť účinky minerálnych látok a ich prínos v rámci zlepšenia funkcie, štruktúry a vzhľadu pokožky, ako aj to, aký majú obrovský vplyv na zdravie srsti.

3. Aplikácia

 • Zahŕňa využitie mnohých botanických štúdií s cieľom získať čo najväčší liečebný prospech z rôznych zložiek obsiahnutých v esenciálnych olejoch, základových olejoch a extraktoch.

4. Vývoj

 • Výroba spa a terapeutických liečebných prípravkov so zameraním na rôzne technológie na obnovu pokožky a srsti, ale aj na spomalenie starnutia. Stali sa neoddeliteľnou súčasťou škály rôznych produktov spoločnosti Arava.

Arava vyvíja a predáva produkty pre domáce zvieratá, pričom ako jediná používa látky z prírodného prostredia Mŕtveho mora. Spoločnosť Arava sa podieľa na odhaľovaní tajomstva o tom, ako minerálne látky omladzujú pokožku a srsť. Náš vedecký prístup nám pomáha získať v tejto oblasti bezkonkurenčné skúsenosti. Navyše sa nám podarilo pretaviť bohaté hĺbkové znalosti do mimoriadne kvalitného radu produktov na starostlivosť o pokožku a srsť, ktoré sú založené výlučne na vzácnych prírodných pokladoch tejto úžasnej oblasti a na olejoch a výťažkoch rastlín a stromov z celého sveta.

prírodná kozmetika pre psov, vlhčené obrúsky pre psov, arava

ARAVA prírodné produkty pre psíkov

 

 

So psom na tripe

Pre všetkých, ktorí cestujú a objavujú svet so svojim chlpáčom. V našom tričku jasne ukážete svetu, že na výlety chodíte výhradne so svojím štvornohým kamošom. A vďaka ultra ľahkej fľaške budete mať počas vášho objavovania postarané o pitný režim.

so psom na tripeso psom na tripe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

so psom na tripe

BLOG - SO PSOM NA TRIPE: http://sopsomnatripe.sk/

 

 

Brunov obchodík

To sme my heart 

Brunov obchodík je súčasťou najobľúbenejšieho psíčkarského portálu na Slovensku PesBruno.sk. V našej ponuke nájdete vychytávky, vecičky na cestovanie či šport so psíkom, prírodnú kozmetiku a mnoho ďalších úžasných vecičiek, za ktorými si stojíme.

 

 

 

Výhra

1. miesto - súťažný príspevok s navyšším počtom bodov - Psí cestovateľ 2018 získava:

Cestovateľský balíček v hodnote 300 €

 1. Tričko So psom na tripe

 2. Cestovná fľaša So psom na tripe

 3. ARAVA vlhčené utierky na psie oči

 4. ARAVA vlhčené utierky na psie uši

 5. ARAVA vlhčené utierky na telo a labky

 6. ARAVA bylinný šampón na odstránenie zápachu

 7. ARAVA Aromaterapy bio šampón pre psov

 8. ARAVA bio ochranný krém na labky

 9. ARAVA bylinné terapeutické bahno pre psov

 10. Botanical prírodný obojok proti kliešťom a blchám

 11. Bezpečnostný postroj pre psa do auta Kurgo

 12. Miska pre psa Ruffwear Quencher™ tyrkysová S

 13. Ochranný poťah na zadné sedadlá Kurgo Wander Bench Seat Cover black

 

ŠPECIÁLNA CENA PRE NÁHODNÉHO HLASUJÚCEHO:

Malý cestovateľský balíček v hodnote 100€:

 1. Tričko So psom na tripe

 2. Cestovná fľaša So psom na tripe

 3. ARAVA bio ochranný krém na labky

 4. ARAVA vlhčené utierky na telo a labky

 5. Bezpečnostný postroj pre psa do auta Kurgo

 

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore