shadow

Život s borderkou. - 5. Zabijak textílií
Šteniatka sú občas veľmi bláznivé, všetko potrebujú skúmať a iste im prepáčime, ak si zavše zgustnú na našich papučiach. No Jada, to je už iný level. Čítaj a dozvieš sa viac. :)

5. Zabijak textílií

 

Už neviem ani na všetkých prstoch mojich, aj priateľových končatín spočítať, koľko Jada dokopy zničila vecí. Ale nevadí, žijeme v modernom svete, kde by sme sa mali učiť, že na materiálnych veciach nezáleží. Ale aby vám pes zjedol štvrtinu  obliečky paplónu počas toho ako vy pod ním spíte? Áno, aj také sa mi stalo. laugh

pes zjedol perinu, život s borderkou, border kólia, neposlušný pesFoto: Ve Shandor Photography

Ako keby nestačilo, že pri večernom rituáli sa musíte biť o svoje miesto na spanie, keďže psy vám zaberú polku postele a ich váha sa 5-násobne zvýši, ak by ste ich chceli presunúť. Aj keď v tomto prípade to bolo ešte jeden a štvrť psa, ale aj tak už vedeli dokopy zabrať slušnú časť z plochy postele. My sme sa museli uskromniť a skrútiť sa na tom kúsku, čo nám nechali (podotýkam, že ešte sme mohli byť šťastní, ak sme sa mohli niečím zakryť). Proste, idete spať tak ako vždy a rátate s tým, že sa zobudíte, a všetko bude tak ako keď ste si ľahli. Nie, nie u nás to tak neplatí. Pretože vždy je tu šanca, že sa zobudíte s tým, že vaša obliečka bude na franforce, a samozrejme to bude vaša chyba, lebo vaše 4 mesačné šteniatko bolo hladné a vy ste sa neráčili zobudiť. Potom si každý večer ľahýnate s malou dušičkou, či cez noc nezje vás ak na ňu náhodou príde hlad.

 

 

Raz zjedla aj časť mojej nočnej košele, a tou časťou nemyslím malý hryz ale pekný trojuholníkový výrez 10 x 15 cm. Chvalabohu v tej dobe som ju nemala oblečenú.

 

Nie, ja som to nebola...

život s borderkou, nevinný pohľad, border kóliaFoto: Ve Shandor Photography

Vďaka nej som istý čas skoro chodila naostro, keďže si spravila záľubu v pojedaní môjho spodného prádla. Žiadne nohavičky či podprsenka pred ňou neboli v bezpečí. Rozmýšľam, či sa mi týmto nesnažila naznačiť, že používam už nemodernú spodnú bielizeň, a zišlo by sa nakúpiť novú. To už asi nikdy nezistím aký bol zámer, ale každopádne jej vyšiel. Neviem aké ninja techniky využívala aby sa k môjmu prádlu dostala, pretože nezáležalo či je v koši na pranie, alebo opraté na sušiaku, ničila všetko za radom. Bolo jedno aké zabezpečenie som si vymyslela, aj tak sa k nemu dostala, a potom skončilo v tom bezodnom mlynčeku, čo má namiesto tráviaceho traktu. Mňa po návrate domov z práce čakala spúšť textilných trhancov po celom byte. Podotýkam, že ponožky ju nikdy nezaujímali tak, ako ju nikdy nezaujímali ani priateľove boxerky.

 

O tom, ako mi z obľúbených riflí spravila crop top (vyhrýzla otvor na hlavu na miesto rozkroku), vám písať nebudem. Je to pre mňa ešte stále príliš bolestivé.

Foto: Ve Shandor Photography

 

 


Mama klame! Ja som to nebola! devil

život s borderkou, border kóliaFoto: Ve Shandor Photography

PS: ak by mal niekto záujem mám celú zbierku beztvarej látky kruhového tvaru a rôzneho materiálu (čipka, bavlna..)

 

Sleduj Jadu a Nabu na ich facebooku https://www.facebook.com/NabuJadaMerleDogs/

a instagrame https://www.instagram.com/nabu.jada_adventures/

 

A čo tvoj chlpáč? Čo všetko už vyviedol? Napíš nám do komentárov. wink

Diskusia

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne príspevky.

Tvoj príspevok

Pre pridanie príspevku do diskusie sa musíš prihlásiť. Prihlásiť sa
Ísť hore